Galvenā Serviss

Serviss

Mūsdienīga profesionālā virtuve tiek aprīkota ar dārgām iekārtām, kam ir raksturīga augsta veiktspēja, bieži vien tādu iekārtu dīkstāve var izmaksāt tikpat daudz, cik pati iekārta. Kompetents remonts un savlaicīga iekārtu apkalpošana novērsīs šādu zaudējumu iespējamību.

Mūsu servisa centrs – tā ir pieredzējusi un augsti kvalificēta speciālistu komanda, kam ir bagāta praktiskās pieredzes bagāža iekārtu uzstādīšanā, sagatavošanā un pieslēgšanā. Visi profesionālās virtuves iekārtu uzstādīšanas darbi notiek saskaņā ar noteiktajām ES prasībām un normatīviem.

Servisa centrs pakalpojumi:

  • klientu informatīvais un tehniskais atbalsts;
  • iekārtu uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā;
  • garantijas un pēc garantijas apkope;
  • periodiskie servisa darbi;
  • rezerves un komplektējošo daļu piegāde un nomaiņa

Piedāvājam rezerves daļas no dažādiem profesionāliem virtuves un tirdzniecības iekārtu zīmoliem. Rezerves daļas vari apskatīt šeit. Mums ir rezerves daļu noliktava, kurā ir dāžāda veida rezerves un komplektējošo daļu iekārtas, kā arī mēs veicam individuālus iekārtu pasūtījumus pēc klientu pieprasījuma!

Iekārtu remontu veicam, izbraucot uz objekta vietu, vai arī mūsu servisa centrā. Visa veida remontdarbiem tiek piemērota līgumā atrunāta garantija. Pateicoties mūsu noliktavā esošajam plašajam profesionālo virtuvju iekārtu rezerves daļu klāstam un regulāriem rezerves daļu sūtījumiem no lielākajiem ražotājiem, mūsu speciālisti spēj salabot dažādas sarežģītības un veida iekārtas.

Ātra un kvalitatīva remonta pamats ir profesionāla iekārtas diagnostika. Mūsu speciālisti veic jebkādas iekārtas diagnostiku un pēc iegūtajiem rezultātiem sniedz nepieciešamos ekspluatācijas, apkalpošanas un remontdarbu ieteikumus.

Atcerieties, ka jebkuras iekārtas produktīva darbība ir vistiešākajā mērā atkarīga no lietošanas apstākļiem, kopšanas un tehniskās apkalpošanas. Savlaicīga vēršanās pēc palīdzības vai konsultēšanās ar servisa dienestu ļaus novērst ierīces salūšanu vai samazinās remonta apjomus.

 

Sūtīt pieteikumu

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties