Galvenā Projektēšana

Projektēšana

Restorānu projektēšana

Mūsu pakalpojumu klāstā piedāvājam pārtikas apritē iesaistīto uzņēmumu projektēšanu - bāra, kafejnīcas, restorāna un citu ēdināšanas iestāžu tehnoloģiskā projektēšana. Pirms jauna uzņēmuma (pārtikas veikala, produktu pārstrādes ražotnes, restorāna, ēdnīcas vai kafejnīcas) atvēršanas ieceres ir nepieciešams izstrādāt tā koncepciju un projekta dokumentāciju, saskaņā ar kuru izvēlēties nepieciešamās iekārtas un mēbeles, lai ražošanas process būtu ekonomisks un ērts gan uzņēmuma klientiem, gan arī pašam personālam.

Ievērojot pastāvošo likumdošanu, Eiropas Savienības normatīvus un vadlīnijas, kā arī labas higiēnas prakses, izstrādājam projekta tehnoloģisko daļu ar pārtikas apriti saistītiem uzņēmumiem saskaņā ar klienta projektēšanas uzdevumu.

Tehniskā projekta dokumentācijā ietilpst:

  • Telpu plānojuma izstrāde ar tehnoloģisko iekārtu izvietojumu un piesaisti celtniecības konstrukcijām ar pabeigtu apdari uz telpu uzmērījumu vai arhitektūras – celtniecības plānu pamata.
  • Tehnoloģiskie plāni ar inženiertehnisko komunikāciju piesaisti (elektrība, ūdens, kanalizācija, vēdināšana).
  • Tehnoloģisko iekārtu specifikācija ar iekārtu raksturojumu un tehniskiem datiem (var būt versija ar fotogrāfijām, kas neietilpst tehniskajā projektā, bet var būt sagatavota pēc klienta vēlēšanās).
  • Uzņēmuma ražošanas tehnoloģijas apraksts.
  • Tāmes sastādīšana.

Piedāvājam bezmaksas tehnoloģiskās projektēšanas darbus, noslēdzot iekārtu piegādes un montāžas līgumu.

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties