Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • Konditorejas vitrīnas Carboma COSMO

  Konditorejas vitrīnas Carboma COSMO ir piemērotas kafejnīcām, konditorejām, maiznīcām un citām ēdināšanas iestādēm, kur pārdod konditorejas izstrādājumus. Vitrīnām ir viegli mainīt un paplašināt koncepciju, variējot ar telpu un ekspozīcijas laukumu. Vitrīnas ir paredzētas lietošanai iekštelpās ar dabīgu ventilāciju apkārtējās vides temperatūrā no +12 līdz +25 un relatīvajam mitrumam ne vairāk kā 60%.

 • Esam veiksmīgi aizvadījuši izstādi Riga Food 2020

  Veiksmīgi aizvadīta izstāde “Riga Food” – nozares centrālais notikums Baltijā! Izstāde norisinājās no 9.-12. septembrim. Izstādes laikā apmeklētājiem bija iespēja apskatīt uz vietas profesionālās virtuves iekārtas no ražotājiem kā: Abat, Zannusi, Unox, Tefcold, Baranovichi u.c. Mums bija gods arī iepazīstināt ar mūsu mūsu partneri CRYSPI, kuram šogad tika atvēlēts atsevišķs stends.

 • Ielūdzam uz izstādi Riga Food 2020

  No 9. līdz 12. septembrim satiec mūs plašākā pārtikas izstādē Baltijas valstīs “Riga Food”, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Mēs iepazīstināsim izstādes apmeklētājus ar profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām un piedāvāsim labākos risinājumus, kā arī ir iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju no mūsu pārdošanas menedžeriem!
  Gaidām Tevi pie mums ciemos! Mūs atradīsi stendos A2/B1 un A4/B3 hallē nr. 2.

 • Jauna aukstuma promo vitrīna FUDZI PF11-12

  Fudzi aukstuma vitrīna ir veidota kā universāla reklāmas sala, kurā ir apvienots dizains un funkcionalitāte. Regulējama pēc augstuma un slīpuma, vitrīna ir lieliski piemērota jaunu produktu akciju un prezentāciju rīkošanai, savukārt triecienizturīgi caurspīdīgie sāni piesaista klienta uzmanību produkcijai. PF modeļu klāstā plauktus ir iespējams uzstādīt dažādos augstumos, kas ļauj izmantot pilnu vitrīnas laukumu preču eksponēšanai, nezaudējot redzamību.

 • Horizontālā aukstuma vitrīna COLD RODA LUX

  Jaunums no Polijas ražotāja COLD: skaista dizaina horizontālā aukstuma vitrīna RODA LUX. Temperatūras režīms +2 ºC līdz +8 ºC, ekspozīcijas dziļums 730 mm, spriegums 230V un LED apgaismojums.

 • Šoka saldēšanas un atdzesēšanas skapji (šokeri) POLAIR-Light

  Viegli un ērti lietojami iekārtas ļauj īsā laikā atdzesēt un sasaldēt lielu daudzumu produktu, pusfabrikātu un gatavu ēdienu, vienlaikus saglabājot to svaigumu, aromātu, garšu, formu, izmēru un svaru. Kā temperatūras regulators tiek izmantots elektronisks vadības bloks ar pamata funkciju komplektu. Temperatūra kameras iekšpusē pazeminās līdz -35 ° C. Iekārtas ir izstrādātas darbam apkārtējā temperatūrā līdz + 40 ° С.

Skatīt iepriekšējos rakstus

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties