Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • Ielūdzam uz izstādi Riga Food 2021

  No 9. līdz 11. septembrim satiec mūs plašākā pārtikas izstādē Baltijas valstīs “Riga Food”, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Mēs iepazīstināsim izstādes apmeklētājus ar profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām un piedāvāsim labākos risinājumus, kā arī ir iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju no mūsu pārdošanas menedžeriem!
  Gaidām Tevi pie mums ciemos! Mūs atradīsi stendā A4/B3 hallē nr. 2.

 • Aukstuma iekārtas no CRYSPI dažāda tipa veikaliem [2021]

  Aukstuma iekārtas no CRYSPI dažāda tipa veikaliem. Aukstuma vitrīnas ar ārējo agregātu. Saldēšanas lādes un saldēšanas lādes-bonetes ar iebūvētu agregātu.

 • Plauktu stelažu sistēmas no Stahler

  Jaunums: sākam piedāvāt veikalu stelažu sistēmas no kompānijas Stahler. Stelažas spēj izturēt līdz 650 kg slodzi uz plauktiem, augstas kvalitates pārklājums, moderns dizains un faktūra, labas cenas. Predzētas plauktu sistēmas ikdienas precēm, auļu un dāzeņu veikalu zonai, alkoholam, drēbju plaukti utt.

 • Galda indukcijas plītis КIP-25N, КIP-35N (500 sērija)

  Tagad ir iespēja iegadāties Abat 500 sērijas indukcijas plītis ar neatkarīgiem siltumelementiem ar jaudu 3,5 kW un 5,0 kW. Paredzēti pirmo, otro un trešo ēdienu pagatavošanai īpašos virtuves traukos ēdināšanas un tirdzniecības iestādēs!

 • Mīklas veltnētāji ТРМ-320, ТРМ-420, ТРМ-520

  Abat mīklas veltnētāji ļauj pareizi izrullēt mīklu, kas ir svarīgs process nūdeļu, pīrāgu, picu, ruļļu, baranku un kruasānu pagatavošanā.. Raksturojums: elektromehāniskais vadības panelis, mašīnas metāla daļas no nerūsējošā tērauda, plastmasas mašīnu detaļas no poliamīda, darbība apkārtējās vides temperatūrā + 10 ... + 45 ⁰С, 1 veltnēšanas ātrums - 0,2 m / s.

 • 360° tūre Abat un Polair stendiem PIR EXPO 2020

  Apskati 360° tūrē Abat un Polair stendus PIR EXPO 2020, kas norisinājās no 19.-22. oktobrim Crocus Expo Maskavā. Ja Tev nesanāca paviesoties pašā izstādē - tad Tev ir iespēja tagad to apskatīt 3D virtuālaja vidē! Kā arī apskatīt iekārtām aprakstus, kas ir atzīmēti ar baltiem aplīšiem.

Skatīt iepriekšējos rakstus

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties