Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • Jaunākās indukcijas plītis no Abat

  Piedāvājam no Krievijas ražotāja Abat jaunas indukcijas plītis, kuras paredzētas pirmo, otro un trešo ēdienu gatavošanai. Izmantojamiem traukiem ir jābūt ar magnētiskām īpašībām (pie tās ir jāpievelkas magnētam) un jābūt līdzenai virsmai. Var izmantot arī traukus no nerūsējošā tērauda vai alumīnija ar feromagnētisko pamatni vai čuguna trauki.

 • Jaunākā aukstuma vitrīna VERONA-s-k-O (W-PS-k-O) no poļu rūpnīcas COLD

  Piedāvājam poļu rūpnīcas COLD jaunāko aukstuma vitrīnas modeli VERONA-s-k-O (W-PS-k-O) ar moderno kubisko dizainu. Vitrīna ir aprīkota ar jauna tipa frontāla stikla atvēršanas mehānismu, kas tiek nostiprināts uz eņģēm un veras uz sāniem. Tas ir izdevīgāks (lētāks un drošāks) risinājums, nekā frontāla stikla teleskopiskais pacelšanas mehānisms.

 • Cook&Chill jeb iepazīstam Zanussi Professional

  Ne visiem ir iespējams atbildēt uz jautājumiem par Zanussi Professional sortimentu, funkcijām un iespējām, bet kā oficiālajam dīlerim Latvijā, tāda iespēja ir mūsu SIA Inkomercs K speciālistiem, kas savulaik arī darbojās kā profesionāļi virtuvē, kam ir liela pieredze dažādu ierīču, agregātu lietošanā.

 • Izstāde Riga Food 2018

  Ar rudenīgiem sveicieniem “Inkomercs K” stendā Jūs gaidīs profesionāli speciālisti, kas iepazīstinās ar profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām.

 • Aukstuma Iekārtu Problēmas Ekspluatācijā

  Atrodi atbildi uz jautājumu par to, vai vēlies pārmaksāt par aukstuma iekārtu ekspluatācijas kļūdām.

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties