Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • Horizontālā aukstuma vitrīna COLD RODA LUX

  Jaunums no Polijas ražotāja COLD: skaista dizaina horizontālā aukstuma vitrīna RODA LUX. Temperatūras režīms +2 ºC līdz +8 ºC, ekspozīcijas dziļums 730 mm, spriegums 230V un LED apgaismojums.

 • Šoka saldēšanas un atdzesēšanas skapji (šokeri) POLAIR-Light

  Viegli un ērti lietojami iekārtas ļauj īsā laikā atdzesēt un sasaldēt lielu daudzumu produktu, pusfabrikātu un gatavu ēdienu, vienlaikus saglabājot to svaigumu, aromātu, garšu, formu, izmēru un svaru. Kā temperatūras regulators tiek izmantots elektronisks vadības bloks ar pamata funkciju komplektu. Temperatūra kameras iekšpusē pazeminās līdz -35 ° C. Iekārtas ir izstrādātas darbam apkārtējā temperatūrā līdz + 40 ° С.

 • Jaunie divdurvju bāra aukstuma galdi/skapji POLAIR

  Bāra aukstuma galdi / skapji POLAIR - Bar un POLAIR - Grande - aukstuma iekārtas, kas paredzētas dzērienu un produktu demonstrēšanai, ieskaitot bārmeņa darba zonu. Kompakti izmēri apvienojumā ar labām dzērienu pasniegšanas īpašībām un ievērojamo ietilpību, kā arī unikālo spēju tos integrēt mēbelēs, sniedz plašas iespējas izmantot šos bāru modeļus

 • Plaša izvēle profesionālām virtuves iekārtām

  Mūsu sortimentā ir pieejamas dažādas profesionālās virtuves iekārtas par izdevīgām cenām*, lai pagatavotu dažādus veselīgos vitamīnu dzērienus, kokteiļus un smūtijus. Kā arī piedāvājam aukstuma un saldēšanas iekārtas dārzeņu, auglu un citu pārtikas produktu uzglabāšanai.

 • Izdevīgi piedāvājumi - lieliskas cenas!

  Izdevīgi piedāvājumi komerciālai virtuves un tirdzniecības tehnikai. Iekārtas: ledusskapji, saldētava, indukcijas plītis, vārīšanas katli, elektriskās plītis, planetārais mikseris, mīklas mīcītājs, kartupeļu tīrāmā mašīna un trauku mazgājamās mašīnas.

 • Elektriskie vārīšanas katli КPEM 60, 100 un 160 litri no sērijas ОМR-V un ОМR-VK uz regulējama statīva

  Elektriskie vārīšanas katli КPEM 60, 100 un 160 litri no sērijas ОМR-V un ОМR-VK uz regulējama statīva un ar pārvietojamiem ritentiniem.

Skatīt iepriekšējos rakstus

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties