Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • Meklējam aukstuma iekārtu grupas vadītāju

  Aicinām "Inkomercs K" komandai pievienoties aukstuma iekārtu elektromehāniķi. Kandidātam jāzina darbs, kas saistīts ar aprīkojuma, vienību un dažādu sastāvdaļu uzstādīšanu, montāžu un demontāžu.

 • Pasūti rezerves daļas profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām

  Esam priecīgi paziņot, ka mēs esam atvēruši mājaslapu rezerves daļu pasūtījumiem. Tagad ir iespējams pasūtīt rezerves daļas caur mūsu mājaslapu. Pasūti rezerves daļas profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām www.partsgastro.lv.

 • Inkomercs K darba režīmi ārkārtējās situācijas laikā

  "Inkomercs K" klātienes klientu apkalpošana tiek sniegta “zaļajā režīmā”, proti, klienti saņem klātienes pakalpojumus tikai ar derīgiem sadarbspējīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Ja klients vēlas saņemt savu iekārtu no noliktavas, tad apkalpošana notiek "sarkanajā režīmā", proti, izsniedzam iekārtas visiem pircējiem (ar un bez sertifikātiem).

 • Izstāde HOST2021 no 22. līdz 26.oktobrim Milānā

  Mēs šonedēļ viesojāmies vienā no pasaules svarīgākajām un vērtīgākajām izstādēm HOST2021 (HostMilano), ko gaidīja ikviens Viesmīlības un pārtikas pakalpojumu profesionālis.Izstāde norisinājās Milānā, Itālijā. Norises laiks no 22. līdz 26. oktobrim.

 • Aukstuma vitrīna GC111 (BAVARIA 3) ar paceļamu frontālo stiklu vai fiksētu stiklu

  Aukstuma vitrīna GC111 (BAVARIA 3) ir pieejama ar paceļamu priekšējo stiklojumu vai fiksētu. Jaunais dizains ar taisnām līnijām un leņķiem veicina stingrību un stabilitāti. Temperatūras režīma stabilitātes uzlabošanai sānu stiklojumos tiek izmantoti strukturālie stikli.

 • Konditorejas vitrīna KC71 un KC78 SELF SERVISE (COSMO)

  COSMO konditorejas vitrīnu klāstā: KC71, KC78 un KC71 BUILT-IN modeļu klāsts ir papildināts ar atvērtām pašapkalpošanās vitrīnām. Jauni vitrīnu modeļi nodrošina pircējiem iespēju pašiem izvēlēties un ņemt preces, kas samazina laiku klientu apkalpošanai un veicina papildu pirkumus.

Skatīt iepriekšējos rakstus

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties