Galvenā Jaunumi

Jaunumi

 • EVEREO siltie ledusskapji

  EVEREO ir iespējams apvienot restorānu ēdienu kvalitāti ar efektīvu un ātru apkalpošanu. Siltuma ledusskapji ir inovatīvi tehnoloģiskas iekārtas, kas paredzētas pārtikas uzglabāšanai augstā temperatūrā, kas ir pagatavotā ēdiena pasniegšanas temperatūrā.

 • Izdevīgi piedāvājumi - lieliskas cenas!

  Izdevīgi piedāvājumi komerciālai virtuves un tirdzniecības tehnikai. Iekārtas: ledusskapji, saldētava, indukcijas plītis, vārīšanas katli, elektriskās plītis, planetārais mikseris, mīklas mīcītājs, kartupeļu tīrāmā mašīna un trauku mazgājamās mašīnas.

 • Ledusģeneratori LG-60/20G-01 un LG-60/20G-02

  Ledusģeneratori LG-60/20G-01 un LG-60/20G-02 ir paredzēti granulēta ledus ražošanai, ko izmanto pusfabrikātu un desu ražošanā, svaigu zivju un gaļas, svaigu augļu un dārzeņu ilgstošai atdzesēšanai, šampaniešu un vīnu pasniegšanai, ēdienu noformēšanai viesnīcās, bāros un restorānos, kā arī izmanto dzērienu atdzesēšanai un auksta ūdens pagatavošanai sabiedriskās ēdinšānas iestādēs, tirdzniecībā, gaļas un zivju pārstrādes ražošanās.

 • Augstas temperatūras vārīšanas katli ОМR-V un ОМR-VК uz 60 l un 160 l

  Tagad ir pieejami augstas temperatūras vārīšanas katli ar manuālo apgāšanu un daudzfunkcionālo mikseri no sērijas OMR: KPEM-60-ОМR, КPEM-60-ОМR-VК, КPEМ-160-ОМR-VК, КPEМ-60-ОМR-V un КPEМ-160-ОМR-V ar produkta maksimālo temperatūru +125 °C!

 • Indukcijas plītis no Abat ar sešām neatkarīgām sildzonām

  Piedāvājam no Krievijas ražotāja Abat jaunas indukcijas plītis, kuras paredzētas pirmo, otro un trešo ēdienu gatavošanai. Izmantojamiem traukiem ir jābūt ar magnētiskām īpašībām (pie tās ir jāpievelkas magnētam) un jābūt līdzenai virsmai. Var izmantot arī traukus no nerūsējošā tērauda vai alumīnija ar feromagnētisko pamatni vai čuguna trauki.

 • Tagad pieejama jauna pamatne manuāli izgāžamiem vārīšanas katliem

  Vēlamies informēt, ka iespējams uz specpasūtījumu iegādāties Abat izgāžamos vārīšanas katlus ar rokas piedziņu ar jaunu pamatni, kas ir stabila, ērti pārvietojama uz ritentiņiem un ir aprikota ar papildu kājiņām-fiksatoriem.

Skatīt iepriekšējos rakstus

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties