Galvenā Tirdzniecība

Tirdzniecība

Ausktuma iekartu remonts

"SIA Inkomercs K" piedāvā plašu profesionālo virtuves un tirdzniecības iekārtu sortimentu visām sabiedriskajām ēdināšanas iestādēm Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Visas iekārtas ir ražojuši tirgū labi zināmi un sevi jau pierādījuši zīmoli. Mēs rūpīgi atlasām iekārtas pēc trim galvenajiem kritērijiem: kvalitātes, drošības un cenu atbilstības.

Mēs specializējamies aukstuma un siltuma iekārtu, neitrālo iekārtu, kā arī citu elektromehānisko un cita veida iekārtu tirdzniecību, kas domātas darbam profesionālā virtuvē, veikalā vai citā ar pārtikas apriti saistītā uzņēmumā. Mūsu klāstā atradīsiet aukstuma vitrīnas, aukstuma kameras, ledusskapjus dažādām situācijām, saldēšanas lādes, agregātus, elektriskās vai gāzes plītis, indukcijas plītis, varīšanas katlus, konvekcijas krāsnis, fritierus, slaiserus, blenderus, nerūsējošā tērauda mēbeles - darba skapji, plaukti, gastro ratiņi, veikaliem piedāvājumā ir arī plauktu sistēmas, kases galdi un daudz citu iekārtu virtuves, kafejnīcas vai veikala, kā arī citu ēdināšanas iestāžu pilnvērtīgai ierīkošanai. Piemeklēsim atbilstošākās iekārtas visām situācijām, atbilstoši kritērijiem un specifikācijām, piemēram, izmēriem, jaudai, pielietojumam un pat dizainam, jo mūsu piegādātāji nodrošina plašu klāstu dizaina risinājumu.

Sākot no pieprasījuma komunicējam ar klientu un piegādātāju, lai rastu labāko risinājumu.

Nodrošinām klientiem pilnu pakalpojumu klāstu - uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, personāla apmācība un garantijas servisa pakalpojumi.

Profesionālās virtuves iekārtu montāža – tas ir viens no galvenajiem sabiedriskās ēdināšanas iestādes dibināšanas aspektiem. No iekārtu montāžas un nodrošināšanas kvalitātes ir atkarīga visu tālāko mehānismu un sistēmu drošība un ekspluatācijas efektivitāte. Montāžas un sagatavošanas darbu izpildīšanas termiņi ir atkarīgi no virtuves izmēriem, sarežģītības pakāpes un ierīkojamo virtuves iekārtu skaita. Mūsu speciālisti izmanto piemērotus instrumentus un kvalitatīvus materiālus, tādēļ vienmēr veiksmīgi tiek galā ar jebkādas grūtības pakāpes un daudzuma tehnoloģisko iekārtu montāžu.

Katrā objektā vienmēr personālam tiek sniegta kvalificēta apmācība darbā ar iekārtām.

Mēs pārvēršam Jūsu idejas vērtībā!

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties