Galvenā Jaunumi Esam veiksmīgi aizvadījuši izstādi Riga Food 2020

Esam veiksmīgi aizvadījuši izstādi Riga Food 2020

Veiksmīgi aizvadīta izstāde “Riga Food” – nozares centrālais notikums Baltijā! Izstāde norisinājās no 9.-12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Ķīpsalā ikviens gardēdis varēja smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju par profesionālam virtuves un tirdzniecības iekārtām.

Izstādes laikā apmeklētājiem bija iespēja apskatīt uz vietas profesionālās virtuves iekārtas no ražotājiem kā: Abat, Zannusi, Unox, Tefcold, Baranovichi u.c.

Kā arī mēs iepazīstinājām izstādes apmeklētājus ar mūsu iekārtu plašo sortimentu, konsultējām un piedāvājām labākos risinājumus pēc apmeklētāju vēlmēm. Mums bija gods arī iepazīstināt ar mūsu
mūsu partneri CRYSPI, kuram šogad tika atvēlēts atsevišķs stends. Stendā varēja apskatīt dažādas aukstuma iekārtas kā aukstuma vitrīnas, konditorejas vitrīnas, saldētavas, plauktu sistēmas un citas tirzniecības iekārtas.

Paldies visiem, kas bija apmeklējuši mūs, bet tiem, kuriem neizdevās mūs apciemos, ir iespēja iegādāties izstādes eksemplārus ar atlaidi. Tāpēc pasteidzies, kamēr ir vēl pie mums uz vietas! Nāc un apskati uz vietas!

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties