Galvenā Jaunumi Jaunas krāsu izvēles Polus aukstuma vitrīnām К70 un КС70

Jaunas krāsu izvēles Polus aukstuma vitrīnām К70 un КС70

Piešķir īpašu akcentu savam interjeram, izvēloties savu vitrīnas krāsu. Tas noteikti piedos unikālu stilu un savu individualitāti.

No 1 augusta ir pieejamas jaunas krāsu izvēles konditorejas vitrīnām K70, KC70. Ir iespēja tagad izvēlēties plašākas vitrīnas virsmas krāsas. Tagad paletē papildus esošām krāsām no kataloga RAL pieejamas arī RAL3004 - granāts, RAL1016 - dzeltens, RAL7024 - grafīts. Veicot pasūtījumu, ir iespēja izvēlēties arī citu toni.
Jaunās konditorejas vitrīnu K70 un KC70 krāsas: pelēks ozols, alksnis, venge, tumšs ozols, egle. Kā arī ir pieejama ekskluzīva izvēles krāsa: eleganti melns ar metālisku pelēku krāsu.

* Uzmanību! Krāsas monitora vai mobilās ierīces ekrānā var atšķirties no drukātajiem oriģināliem monitora krāsu īpašību dēļ. Izvēloties krāsu risinājumu, ņemiet vērā vietu, kur tiks demonstrēta vitrīna, neaizmirstiet par gaismas atstarošanu no virsmas.

 

Ja vēlies uzzināt vairāk par vitrīnām, sazinies ar mums vai dodies pie mums ciemos. Mēs atrodamies Katlakalna ielā 1, Rīgā.

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties