Galvenā Jaunumi Izstāde Riga Food 2018

Izstāde Riga Food 2018

Profesionālas virtuves un tirdzniecības iekārtas no “Inkomercs K”

Ar rudenīgiem sveicieniem “Inkomercs K” stendā Jūs gaidīs profesionāli speciālisti, kas iepazīstinās ar profesionālām virtuves un tirdzniecības iekārtām.

Apmeklētāju uzmanībai šogad piedāvājam aplūkot dažādas jaunas un mūsdienīgas iekārtas no Eiropas un Krievijas ražotājiem, kas nozarē iemantojuši popularitāti, pateicoties cenām, kvalitātei un dizainam. Apmeklētāji varēs dzīvē apskatīt vitrīnas, ledusskapjus, kartupeļu mizotājus, indukcijas krāsnis, raudzēšanas skapjus, aukstuma galdu un citas profesionālās iekārtas, kas ikdienā sastopams jebkurā profesionālā virtuvē.

Šogad vēlamies pievērst apmeklētāju uzmanību iekārtām, kas nāk no Krievijas un strauji iekaro Eiropas tirgu, pateicoties augstai kvalitātei un pievilcīgai cenai, kā arī gaumīga dizaina dēļ. Krievijas iekārtu ražotāji kā “Abat”, “Polus” un “MasterGrill” izvēlas jau gana daudzi klienti. Ņemot vērā, ka “Inkomercs K” ir tieši šo ražotāju oficiālais dīleris Latvijā, uzņēmuma klienti visātrāk tiek pie ražotāju jauninājumiem un aktuālajiem piedāvājumiem par izdevīgām cenām. Izstādē tiks pārstāvētas arī iekārtas, kas ražotas Polijā, Baltkrievijā un Itālijā. Izstādēs varēs iepazīties ar "Cold", “Baranovich” un “Zanussi” iekārtām profesionālām virtuvēm. Meklējiet uzņēmuma ekspozīciju Hallē Nr.2 stendā D8 un speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Tiekamies izstādē!

Mūsu adrese

Katlakalna iela 1, Rīga
Latvija, LV-1073
Darba laiks:
P. - C. 8:30-17:00
Pk. 8:30-16:00
S.-Sv. Brīvs

Par visiem jautājumiem
var vērsties